Nadzwyczajna Rada Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej

Home/Bez kategorii, slajdy/Nadzwyczajna Rada Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej

25 czerwca 2022 r. w parafii pw. Św. Stanisława Kostki  w Krakowie odbyła się Nadzwyczajna Rada Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą którą odprawił Asystent Kościelny  Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej Ks. Kanonik Mirosław Dziedzic. W trakcie zebrania poruszano sprawy bieżące, ale przede wszystkim dyskutowano o obchodach 90 rocznicy  powstania i 25 lecie reaktywacji Akcji Katolickiej w Archidiecezji Krakowskiej.

Diecezjalny Asystent Kościelny wręczył nominacje na Prezesa Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

Nominacje otrzymali Pani Edyta Bliźnik z parafii pw. Św. Mikołaja w Witanowicach; Pani Aleksandra  Janas z parafii pw. Matki Boskiej Matki Kościoła w Krakowie; Pani Zofia Gatkowska z parafii Matki Boskiej Ostrobramskiej w Krakowie; Pan Jan Pająk z parafii św. Jana Kantego w Tarnawie Dolnej.  Pani Jadwiga Duda i Pan  Kazimierz Windak otrzymali nominacje do Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej. Wszystkie nominacje zostały podpisane przez JE Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

 

Zapraszam do zapoznania się z sprawozdaniem autorstwa Pani wice Prezes Zofii Fedor oraz z zdjęciami które można zobaczyć w galerii.